Dorse Reklam ekibinin organizasyon ve iş takip süreçlerine göz atın.

Rota Seçebilirsiniz

Türkiye karayolu lojistik ağında dilediğiniz ülkeleri, bölgeleri veya şehirleri bilinirlik ve tanıtım hedefiniz doğrultusunda seçebilirsiniz.

 

 

 

Tasarım, Baskı ve Giydirme

Belirteceğimiz dorse ölçüsüne göre tasarım hazırlayabilir veya bu konuda bizden yardım isteyebilirsiniz.

Tasarımın baskı ve dorseye uygulanma işlemi çözüm ortaklarımız tarafından yapılır ve aynı gün içerisinde WhatsApp üzerinden göndereceğimiz video/fotoğraf ile Dorse Reklamınızın hazır halini görürsünüz.

 

 

 

Gps Araç Takip Hizmeti

Cep telefonunuzdan, laptop ve bilgisayarlarınızdan reklamınızın bulunduğu Tırların kilometre, lokasyon ve geçmiş dönem seyir raporlarını gün, ay veya tarih aralığı girerek detaylı olarak görebilirsiniz.

 

 

 

Reklam Alanları Sigorta Güvencesi

Muhtemel bir kaza durumunda, mal yükleme veya boşaltma sırasında vb. meydana gelebilecek deforme durumlarında, reklam alanı hasar boyutuna göre ücret talep edilmeden onarılır veya yenilenir.

 

 

 

 

 

 

Dorse Reklam Yıkama Hizmeti

Reklam süresi boyunca, uzun süren yağmur veya kar yağışları dışında her ay reklamların bulunduğu Tırları komple yıkatıyor ve reklam verenlere video/fotoğraf gönderiyoruz.

 

Tüvtürk – Noter ve Reklam Vergisi İşlemleri

Reklam uygulaması yapıldıktan sonra, tüvtürk reklam tespiti, reklam veren marka izni ile logonun noterler aracılığıyla araç ruhsatına işletilmesi ve reklam vergisi ödemesi ekibimiz tarafından yapılır.